ARVES İş Güvenliği

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

ARVES Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., iş sağlığı ve güvenliğini yönetim politikasının ayrılmaz bir parçası kabul eder. Bu çerçevede ilgili mevzuat gereklerini yerine getirmeyi öncelik bilmiştir.

ARVES Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş, faaliyetlerinde yüksek kaliteyi sağlamanın yanında çalışanları için iş sağlığı ve güvenliği koşullarının sağlanmasını da yapılan işin ayrılmaz bir parçası olarak görür. Bu sebepledir ki; faaliyetlerimizdeki sorumluluğumuz kadar çalışanlarımızın da sorumluluğunu taşıdığımızın bilincindeyiz.

İş sağlığı ve güvenliği politikamızın ana hedefi, sağlıklı ve güvenli çalışma ortamını sağlamak ve devamlılığını sağlamaktır. Bu amaçla, gerek şirket merkezindeki çalışmalarda gerekse de saha çalışmalarında, riskleri tespit etmek ve güvenli hale getirmek, hedefimize ulaşmak için izlediğimiz yoldur. Şirket yönetimimiz, çalışanlarımızı da bütünün bir parçası olarak kabul eder ve onların da görüşlerine değer verir. İş sağlığı ve güvenliği politikamızın ana hedefine ulaşmasında çalışanlarımızın görüş ve önerilerini de alarak aktif katkıları sağlanmaktadır. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat X