Tüzel Kişi Değerleme Kategorisinde TDUB Yönetim Kurulu Adaylığı Açıklaması

Değerli Meslektaşlarımız,

19.02.2017 tarihli TDUB seçimde İzmir merkezli ARVES A.Ş. olarak “Tüzel Kişi Değerleme Kuruluşu” kategorisinde TDUB Yönetim Kurulu’na aday olacağımızı ve bu konuda değerli desteğinizi almak istediğimizi bildirmek istiyoruz.

Mesleğimizin kazanmasını istediğimiz seçimde aday olan tüm değerli meslektaşlarımıza, tüzel kişi değerleme kuruluşu yöneticilerine başarılar diliyoruz.

“HEP BİRLİKTE DEĞERLİYİZ” düşüncesi ile 11.02.2017 tarihinde İzmir’de değerli meslektaşlarımız ile gerçekleştirdiğimiz kahvaltı organizasyonu, birlikte olma ihtiyacımızı ve birlikte olduğumuzda ne kadar güçlü bir ses ile duyulabildiğimizi bir kez daha göstermiştir. Ne mutlu ki mesleğimiz için özlenen HEP BİRLİKTE DEĞERLİYİZ, BİRLİKTE DEĞERLİYİZ düşüncesi tüm meslektaşlarımız tarafından kabul görmüştür. Etkinlikte meslektaşlarımız ile sektörümüzü ilgilendiren güncel konular özgürce konuşulmuş, TDUB seçimde aday olmak isteyen meslektaşlarımız özgürce adaylıklarını ilan edebilecekleri bir platformda kendilerini tanıtma imkanı bulmuşlardır.

(http://www.yeniasir.com.tr/…/degerleme-uzmanlari-kahvaltida…)

Dileriz yeni dönemde tüm bu ve benzer ihtiyaçlarımızı TDUB çatısı altında hep birlikte karşılayacağız.

Sahada çalışmış ve çalışmaya devam eden bizlerin mesleğimizi icra ederken benzer sorunlar ile karşılaşmamız ve tüm zorlukları bire bir yaşamış olmamız nedeni ile birlik, beraberlik ve doğru temsil ile tüm sorunlarımızı aşabileceğimize olan inancımız tamdır.

Sadece tek ya da iki ilden mesleğimize yön vermek, yönetilmek yerine TÜM TÜRKİYE’den temsil edilerek, farkı görüş ve düşünceler ile zenginleşen bir yönetim anlayışı hayal ediyoruz.

Bu çerçevede; İzmir’den ortak sesimizi duyurabilir, herkese eşit mesafede, çok renkli ve çok sesli yönetim ile mesleğimizi başarı ile gelinen noktadan, hak ettiği noktaya, ortak akıl ve birliktelikle taşımak, katkıda bulunmak için ULAŞILABİLİR OLACAĞIMIZA, TÜM TÜRKİYE’NİN SESİ OLACAĞIMIZA, ÇOK ÇALIŞACAĞIMIZA SÖZ VERİYORUZ.

TÜM TÜRKİYE’ DE, HEP BİRLİKTE DEĞERLİYİZ…
Sevgi ve Saygılarımızla,

ARVES Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat X